Speciální služby

  • Bezdrátový zabezpečovací systém s videoverifikací vhodný pro venkovní, opuštěné areály a pro stavby
  • Detekce odposlechu
  • Blueguard - VIP program pro naše zákazníky, kde obdržíte kartu se svým číslem, která Vám umožňuje využívat nadstandardní a speciální služby - např. odvoz Vás i Vašeho vozu a zabezpečení soukromého majetku nebo auta za výhodných podmínek.
  • ONI systém - sledování a střežení vozidel. Jedná se o produkt umožňující naprostou kontrolu a logistickou správu vozového parku napomáhající úspoře nákladů o cca 20%. Za pomoci ONI systému je možné vozidla detailně sledovat včetně současného on-line vyhotovení velmi podrobné knihy jízd. V případě využití služby střežení máte k dispozici nejpočetnější zásahovou skupinu ( v souč.době 150 zásah.vozů na území ČR) a trojí cestu přenosu dat z napadeného vozidla tak, aby bylo docíleno co nejrychlejší lokalizace vozidla bez možnosti zarušení a ztráty vysílaných dat.
  • Trezor - uložení hotovosti, cenin a dokumentů ve speciálně zebezpečeném trezoru
  • KRIMISTOP - je program, který si dal za cíl bojovat s majetkovou kriminalitou cestou individuální identifikace předmětů, které se nejčastěji stávají terčem zlodějů (auta, kola, počítače, starožitnosti). Vhodným umístěním kovových mikroteček a čipů se v případě zajištění odcizených předmětů dosahuje přesné identifikace původního majitele. Vzhledem ke skutečnosti, že smluvním partnerem projektu je i Policie České republiky, je zde záruka značného rozšíření projektu a velká účinnost. Program se v nejbližší době stane standardem vyžadovaným jak zákazníky, tak i pojišťovnami. Naše společnost se stala výhradním zástupcem systému ochrany a identifikace pro oblast Plzeňského a Karlovarského kraje.
  • Dovoz hotových jídel

HLS Vám při osobním jednání ráda podá další informace.